Четверг, 26.4.2018, 00:00
Главная » 2015 » Август » 26 » Державна монополія спирту етилового та вірогідність її існування у майбутньому
20:43
Державна монополія спирту етилового та вірогідність її існування у майбутньому

25 серпня 2015 року у Верховній Раді зареєстрований законопроект № 2519а «Про внесення змін до деяких законів щодо об'єктів агропромислового комплексу».


Даним актом пропонується внести зміни в Закон про держрегулювання виробництва і обігу спирту, що з 1 січня 2020 виробництво спирту етилового (у тому числі як лікарського засобу), спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового здійснюватиметься суб'єктами господарювання незалежно від форми власності за умови одержання ліцензії .


Згідно із запропонованими змінами, виробництво зазначеного спирту може здійснюватися лише на державних підприємствах спиртової галузі та суб'єктами господарювання, які змінили форму власності в процесі приватизації підприємств спиртової галузі, за умови отримання ліцензії (зараз - тільки на державних підприємствах).


Також у проекті зазначено, що імпорт, експорт або оптова торгівля зазначеним спиртом здійснюється суб'єктами господарювання незалежно від форми власності за умови одержання ліцензій.


Відповідно до запропонованих змін, не можуть бути покупцями:
- Громадяни держави, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором;
- Юридичні особи, частка в статутному капіталі яких належить резиденту іноземної держави-агресора чи іноземній державі-агресору;
- Фізичні та юридичні особи, які включені до переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції.

 

Просмотров: 1497 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]