Воскресенье, 22.4.2018, 16:21
Главная » 2017 » Ноябрь » 27 » Для закордонної поїздки з домашніми тваринами затверджено форму ветеринарно-санітарного паспорта
16:53
Для закордонної поїздки з домашніми тваринами затверджено форму ветеринарно-санітарного паспорта

До паспорту вноситимуться дані про проведення дегельмінтизації та про обов'язкові щеплення від сказу й інших інфекційних хвороб.
З метою врегулювання питання переміщення домашніх тварин (котів, собак) за кордон затверджено єдину форму ветеринарно-санітарного паспорта.
Форму розроблено з урахуванням зразка паспорта для некомерційного переміщення собак, котів та тхорів, зазначеного у статті 21 Регламенту ЄС № 576/2013.
Окрім загальних даних про тварину (вік, порода, стать, масть, кличка, фото тощо) до документу вноситимуться дані про проведення дегельмінтизації (профілактика паразитів), про обов'язкові щеплення від сказу й інших інфекційних хвороб (чума, ентерит, гепатит, аденовироз, лептоспіроз, парагрип), що сприяє забезпеченню обліку щеплень та обробок тварин, а також їх оглядів фахівцями ветеринарної медицини.
Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є огляд тварини державним інспектором ветеринарної медицини, уповноваженим та/або ліцензованим ветеринарним лікарем і наявність відповідних діагностичних, профілактично лікувальних обробок, включаючи дослідження і щеплення.
Ветеринарно-санітарний паспорт на тварину діє до моменту її смерті.
Відповідні зміни до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку внесено наказом Мінагрополітики від 26 жовтня 2017 року № 578, який набере чинності з дня його офіційного опублікування. Станом на 30.11.2017 наказ не набрав чинності.

Просмотров: 119 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]