Пятница, 23.2.2018, 18:36
Главная » 2017 » Сентябрь » 7 » Дорожніх поліцейських хочуть наділити правами суддів по дрібним ДТП
11:08
Дорожніх поліцейських хочуть наділити правами суддів по дрібним ДТП

У Верховній Раді зареєстрований законопроект № 6516 «Про внесення змін до ст. 27 Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо спрощення порядку розгляду справ про вчинення ДТП, в разі визнання особою, щодо якої складено протокол, своєї провини».
Законопроект покликаний вирішити кілька проблемних питань одночасно. Зокрема, він дозволить:
- розвантажити суди, які змушені розглядати справи про ДТП навіть у разі, коли особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, визнає себе винним, не заперечуючи рішення посадових осіб Нацполіції та служби правопорядку ЗСУ;
- скоротити період розгляду справ про адміністративні правопорушення.
- позбавити громадян необхідності платити додаткові 320 грн судового збору в разі, якщо особа визнає себе винним у скоєнні ДТП.
Законом передбачається передати повноваження з розгляду справ про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП (в разі визнання особою, щодо якої складено протокол, своєї вини) підрозділам Нацполіції або службі правопорядку ЗСУ.
У разі, якщо особа не визнає свою вину, протокол про вчинення такого правопорушення, як і раніше, буде розглядатися в судовому порядку. Також, у разі повного визнання провини особою, щодо якої складено протокол про вчинення ДТП, вона може вказати це в протоколі власноручно, засвідчивши особистим підписом.

Просмотров: 87 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]