Пятница, 23.2.2018, 10:21
Главная » 2016 » Июль » 11 » Фонд гарантування вкладів фізичних осіб встановив порядок здійснення захисту прав та інтересів вкладників
16:30
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб встановив порядок здійснення захисту прав та інтересів вкладників

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб рішенням від 26.05.2016 № 825 затвердив Порядок здійснення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, захисту прав та охоронюваних законом інтересів вкладників.
Затвердженим Порядком визначаються права та обов’язки вкладників, банків - учасників Фонду та банків, які виконують функції банка-агента, та Фонду в частині функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб.
Передбачено, що вкладники мають право подати до Фонду скаргу на дії банку, в тому числі банку-агента, про порушення прав та охоронюваних інтересів вкладника, які стосуються функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, здійснення виплат банками-агентами, розкриття інформації про систему гарантування вкладів фізичних осіб.
У разі отримання інформації про порушення банками прав та законних інтересів вкладників, вимог щодо розкриття інформації про систему гарантування вкладів фізичних осіб Фонд розпочинає провадження по справі відповідно до Положення про порядок накладення адміністративно-господарських санкцій Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
За порушення вимог Порядку до банків можуть бути застосовані санкції, визначенні ст. 33 Закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
Рішення станом на 19.07.2016 року не набрало законної сили. 

 

Просмотров: 1071 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]