Вторник, 23.1.2018, 15:45
Главная » 2017 » Май » 18 » Інформація про бенефіціарних власників буде зведена у публічний реєстр
14:41
Інформація про бенефіціарних власників буде зведена у публічний реєстр

18.05.2017 Уряд прийняв Постанову № 339 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 року № 593». Урядом підтримано ініціативу Міністерства юстиції та Державного агентства з питань електронного урядування приєднатися до Глобального реєстру бенефіціарних власників, який створюється в рамках міжнародного проекту OpenOwnership, та забезпечити передачу до зазначеного реєстру даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про бенефіціарну власність.
Очікується, що в перспективі ці відомості стануть складовою частиною Глобального реєстру бенефіціарних власників та будуть глобально взаємопов'язаними з наборами даних інших держав-учасниць та визнаними в різних юрисдикціях. Крім того, в рамках цієї роботи передбачається підписання ініційованого громадською організацією "Transparency International Україна" Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Міністерством юстиції, Державним агентством з питань електронного урядування, громадською організацією "Transparency International Україна" та консорціумом "OрenOwnershiр".
У зв'язку з успішною практикою реалізації положень Постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 року № 593 та численними проханнями суб'єктів господарювання, Постанова № 339 передбачає можливість надання відомостей Єдиного державного реєстру статистичного та аналітичного характеру в формі прикладного програмного інтерфейсу з використання сервісної послуги.

Просмотров: 309 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]