Пятница, 23.2.2018, 18:25
Главная » 2015 » Февраль » 24 » Керівництво ДФС тимчасово відсторонили від роботи. Звернення Прем'єр-міністра України до підприємців, до всього українського бізнесу
16:07
Керівництво ДФС тимчасово відсторонили від роботи. Звернення Прем'єр-міністра України до підприємців, до всього українського бізнесу

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк оголосив про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби (ГФС), заявив сам глава уряду на нараді в ГФС.

"На час проведення службового розслідування уряд України звільняє керівництво ГФС", - сказав прем'єр. Яценюк уточнив, що мова йде як про главу відомства Ігоря Билоуса, так і про його першого заступника, який курує податкову міліцію, Володимира Хоменка та заступника Анатолія Макаренка, який курує митницю. Прем'єр пояснив своє рішення скаргами бізнесу на зберігають корупційні схеми роботи відомства. Читайте: Ціна на бензин б'є рекорди і вже випередила долар "Перші півроку (ГФС) почала працювати як очікували українці після Майдану, другі півроку - як завжди. Я миритися не буду", - сказав він. Водночас глава уряду зазначив, що у керівництва ДФС є можливість довести свою ефективність, в іншому разі рішення будуть прийняті по всій її вертикалі. "Звертаюся до підприємців, до всього українського бізнесу. Для розслідування потрібні факти зловживань в ГФС, на митниці, в податковій міліції", - написав пізніше у Твіттері Яценюк. Нагадаємо, нещодавно стався скандал з СМС-листуванням колишнього народного депутата Партії регіонів, а нині позафракційного Віталія Хомутинника. Журналісти зняли його СМС-листування з губернатором Одеської області Ігорем Палицею, в якій вони нібито обговорювали хабарі на митниці.

Джерело: fakty.ictv.ua     

 

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк оголосив про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби (ГФС), заявив сам глава уряду на нараді в ГФС. "На час проведення службового розслідування уряд України звільняє керівництво ГФС", - сказав прем'єр. Яценюк уточнив, що мова йде як про главу відомства Ігоря Билоуса, так і про його першого заступника, який курує податкову міліцію, Володимира Хоменка та заступника Анатолія Макаренка, який курує митницю. Прем'єр пояснив своє рішення скаргами бізнесу на зберігають корупційні схеми роботи відомства. Читайте: Ціна на бензин б'є рекорди і вже випередила долар "Перші півроку (ГФС) почала працювати як очікували українці після Майдану, другі півроку - як завжди. Я миритися не буду", - сказав він. Водночас глава уряду зазначив, що у керівництва ДФС є можливість довести свою ефективність, в іншому разі рішення будуть прийняті по всій її вертикалі. "Звертаюся до підприємців, до всього українського бізнесу. Для розслідування потрібні факти зловживань в ГФС, на митниці, в податковій міліції", - написав пізніше у Твіттері Яценюк. Нагадаємо, нещодавно стався скандал з СМС-листуванням колишнього народного депутата Партії регіонів, а нині позафракційного Віталія Хомутинника. Журналісти зняли його СМС-листування з губернатором Одеської області Ігорем Палицею, в якій вони нібито обговорювали хабарі на митниці.

Джерело: fakty.ictv.ua

Просмотров: 1886 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]