Пятница, 23.2.2018, 18:24
Главная » 2017 » Январь » 3 » Мораторій на перевірки підприємців встановлено до кінця 2017 року
16:02
Мораторій на перевірки підприємців встановлено до кінця 2017 року

01.01.2017 року набув чинності Закон № 1728-VIII від 03.11.2016 року «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
Мораторій на проведення органами державного контролю планових заходів щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності встановлено до 31.12.2017 року.
Визначено підстави та випадки, коли державний нагляд здійснюється. До 31.12.2017 року позапланові заходи державного нагляду проводяться:
- за письмовою заявою суб’єкта господарювання до відповідного органу нагляду про проведення перевірки за його бажанням;
- за рішенням суду;
- у разі настання аварії, смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку, що було пов'язано з діяльністю суб’єкта господарювання.
Позапланова перевірка на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав проводиться органом державного нагляду за погодженням Державної регуляторної служби. 
Державна регуляторна служба зобов’язана до початку проведення перевірки оприлюднити на своєму сайті погодження на проведення таких заходів. Заборонено проведення позапланових заходів нагляду без оприлюднення такого погодження.
Дія Закону не поширюється на відносини, що виникають під час проведення заходів нагляду (контролю) органом державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, органом, що здійснює державне регулювання ринку цінних паперів, центральним органом виконавчої влади, що реалізовує державну політику в сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

 

Просмотров: 686 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]