Набрав чинності закон про посилення гарантій безпеки дітей

30.11.2017 набрав чинності Закон від 07.11.2017 року № 2180-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій безпеки дітей».
Документом визначено нові принципи внутрішньої державної політики в соціальній сфері, зокрема: створення ефективної системи забезпечення реалізації та захисту прав дитини; подолання бездомності громадян і бродяжництва серед дітей; недопущення насильства відносно дітей та залучення їх до найгірших форм дитячої праці; запобігання соціальному сирітству; підтримка сімей, які усиновили дітей, взяли на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
До основних напрямів державної політики з питань нацбезпеки віднесено забезпечення захисту цивільного населення, передусім дітей, під час військових дій або озброєних конфліктів.
Кабміну доручено передбачити у проекті Держбюджету-2018 підвищення розміру прожиткового мінімуму для дітей до 6 років і від 6 до 18 років, а до 1 січня 2018 року має бути розроблено законопроект щодо поліпшення соціального захисту сімей з дітьми та встановлення справедливих соціальних гарантій дітям

Просмотров: 17

Добавил: Юрист SABICOM

Дата добавления: 02.05.2018