Вторник, 23.1.2018, 20:01
Главная » 2017 » Июль » 8 » Набув чинності Закон про доступ до освітніх послуг
09:33
Набув чинності Закон про доступ до освітніх послуг

08.07.2017 набув чинності Закон від 23.05.2017 № 2053-VIII «Про внесення змін до Закону «Про освіту» щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг».
Законом забезпечено право осіб з особливими освітніми потребами здобувати освіту в усіх навчальних закладах, в тому числі безкоштовно в державних і комунальних навчальних закладах, а також вчитися на дистанційній та індивідуальної формах навчання. Для забезпечення середньої освіти в школах створять інклюзивні та спеціальні класи. Вищу і післядипломну освіту такі особи зможуть отримати дистанційно. Таким особам забезпечать право на навчання за допомогою найдоступніших мов, методів і способів спілкування, зокрема навчання жестовою мовою, шрифтом Брайля.
Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування повинні забезпечити безперешкодний доступ до державних і комунальних навчальних закладів, а також забезпечити підвезення учнів, вихованців з особливими освітніми потребами до місця навчання і додому, в тому числі шкільними автобусами, пристосованими для перевезення дітей, що пересуваються на кріслах колісних.
Закон визначає осіб з особливими освітніми потребами, які вимагають додаткової постійної або тимчасової підтримки в освітньому процесі з метою забезпечення права на освіту, сприяння розвитку особистості, поліпшення стану здоров'я і якості життя, підвищення рівня участі в житті суспільства.

Просмотров: 202 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]