Среда, 21.3.2018, 06:42
Главная » 2017 » Июль » 10 » Національне агентство з питань запобігання корупції роз'яснило держорганам і органам місцевого самоврядування як організувати роботу з повід
09:33
Національне агентство з питань запобігання корупції роз'яснило держорганам і органам місцевого самоврядування як організувати роботу з повід

Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) рекомендує державним органам прийняти внутрішній документ, що регламентує весь порядок роботи з повідомленнями про корупцію, - з моменту надходження повідомлення до прийняття остаточного рішення.
Робота з повідомленнями повинна проводитися поетапно:
- отримання повідомлень;
- реєстрація повідомлень;
- розгляд та облік повідомлень;
- інформування викривача про прийняте рішення.
Також НАЗК рекомендує максимально детально розписати механізм перевірки фактів, викладених у повідомленнях про корупцію, та порядок прийняття справедливого рішення за результатами перевірки.
Крім того, узагальнено принципи організації роботи з повідомленнями про корупцію, повноваження та відповідальність посадових осіб, які працюють з ними.
Окрему увагу присвячено проведенню аналітичної та роз'яснювально-профілактичної роботи з розширення практики таких повідомлень.
Методичні рекомендації щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, затверджено рішенням НАЗК від 7 липня 2017 року.

Просмотров: 204 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]