Пятница, 23.2.2018, 18:32
Главная » 2015 » Сентябрь » 10 » НБУ уніфікував порядок проведення платежів на користь нерезидентів
22:11
НБУ уніфікував порядок проведення платежів на користь нерезидентів

10 вересня 2015 року набула чинності постанова Правління Національного банку України від 09.09.2015 № 593 «Про затвердження Змін до постанови Правління Національного банку України від 3 вересня 2015 № 581».


Документ встановлює вимоги до платежів у національній валюті на користь нерезидентів, аналогічні вимогам до платежів в іноземній валюті.


Уніфікований порядок перерахування коштів у гривні на кореспондентські рахунки банків-нерезидентів за дорученням клієнтів-резидентів. Це стосується операцій за договорами, укладеними резидентами з нерезидентами.


Уповноважені банки, які здійснюватимуть таку операцію, повинні попередньо зарахувати кошти на окремий аналітичний рахунок. Відтепер кошти будуть перераховані на рахунок банку-нерезидента не раніше 4-го операційного дня після того, як уповноважений банк внесе інформацію про заплановану операцію до відповідного реєстру та надасть її Національному банку України. Такий порядок застосовується в аналогічних операціях з іноземною валютою.


У той же час, забороняється здійснювати такі операції, якщо ці кошти в гривні було залучено клієнтами-резидентами у формі кредиту. Аналогічна вимога вже діє відносно здійснення операцій з купівлі валюти.

 

Просмотров: 1392 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]