Новий Порядок надання відомостей про смерть фізичної особи

13.12.2016 набув чинності наказ Міністерства юстиції та Міністерства фінансів від 29.08.16 № 793/2581/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей про смерть фізичних осіб».
Порядок визначає процедуру надання Міністерством юстиції України Державній службі фінансового моніторингу України (далі − Держфінмоніторинг) відомостей про смерть фізичних осіб із зазначенням прізвища, імені, по батькові, громадянства, дат народження і смерті, місць народження і смерті, місця останнього проживання померлої особи, відомостей про вилучені документи в звʼязку з державною реєстрацією смерті. Відомості щодо державної реєстрації смерті невпізнаних осіб не надаються.
У разі встановлення особи такого померлого та внесення змін до актового запису про смерть такі відомості надаються Держфінмоніторингу за звітний період, у якому внесені зміни. Інформаційні файли відомостей про смерть фізичних осіб формуються за даними Державного реєстру актів цивільного стану громадян за структурою, визначеною у додатку 1 до цього Порядку.

Просмотров: 54

Добавил: Юрист SABICOM

Дата добавления: 04.05.2018