Воскресенье, 22.4.2018, 18:22
Главная » 2015 » Сентябрь » 1 » Оновлений порядок взаємодії між державним реєстром та Єдиним державним реєстром виконавчих проваджень
21:00
Оновлений порядок взаємодії між державним реєстром та Єдиним державним реєстром виконавчих проваджень

Міністерство юстиції України наказом від 26 серпня 2015 року № 1594/5 оновила Порядок інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та Єдиним державним реєстром виконавчих проваджень. Відповідно до даного Наказу, передача відомостей між цими реєстрами здійснюється на центральному рівні в електронній формі телекомунікаційними каналами зв'язку.


Щоб здійснити підтвердження цілісності даних, переданих в електронній формі, застосовується електронний цифровий підпис з використанням посиленого сертифіката ключа. Для захисту переданих відомостей в електронній формі застосовується шифрування з використанням засобів, що мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації.


Варто відмітити, що передача відомостей здійснюється безкоштовно.


Адміністратори забезпечують технічну підтримку ведення Реєстрів та своєчасну передачу і прийом відомостей до них.


Структура, формат файлів, які містять відомості, регламент передачі і прийому відомостей визначаються спільними рішеннями адміністраторів реєстрів, які оформляються окремими протоколами.

 

Просмотров: 1422 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]