Воскресенье, 22.4.2018, 16:29
Главная » 2016 » Апрель » 8 » Оновлено форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт
09:44
Оновлено форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт

Міністерство фінансів наказом від 10 березня 2016 року № 350 оновило форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.

Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається до закінчення 5-го банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт.

Звіт складається платником податку, що отримав такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

Фізична особа, яка отримала такі кошти, заповнює всі графи Звіту, крім: «Звіт перевірено», «Залишок унесений (перевитрата видана) в сумі за касовим ордером», кореспонденції рахунків бухгалтерського обліку, розрахунку суми утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, яка надала такі кошти. Графу «Звіт затверджено» підписує керівник (податковий агент).

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 30 березня 2016 року та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Просмотров: 1355 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]