Пятница, 23.2.2018, 12:29
Главная » 2017 » Сентябрь » 26 » Оновлено порядок повернення авансових і помилково сплачених митних платежів
11:08
Оновлено порядок повернення авансових і помилково сплачених митних платежів

26.09.2017 набув чинності наказ Мінфіну від 18.07.2017 року № 643 «Про затвердження Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів», відповідно до якого, розпочав діяти новий Порядок повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів.
Визначено послідовність і порядок виконання дій посадовими особами митниць Державної фіскальної служби в разі повернення суб'єктам господарювання та/або фізичним особам коштів авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів і пені.
Платник податків має право на повернення залишків коштів авансових платежів (передоплати) з депозитного рахунку митниці ДФС в ГУ Держказначейства в Києві та з відповідного банківського балансового рахунку митниці ДФС в уповноваженому банку.
Для повернення коштів до митниці ДФС слід подати письмову заяву в довільній формі, підписану платником податків і головним бухгалтером (за наявності). Заяву можна надіслати в електронній формі з використанням ЕЦП.
Заяву може бути подано протягом 1095 днів з дня внесення авансових платежів (передоплати) на рахунок митниці ДФС.
Повернення здійснюється протягом 1095 днів з дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми митних, інших платежів і пені. Повернення сум відповідних митних платежів у випадках, передбачених частиною п'ятою статті 301 Митного кодексу, здійснюється за умови, що заява подається не пізніше одного року з дня, що настає за днем виникнення обставин, що тягнуть за собою повернення сплачених сум митних платежів. Граничні строки для подання заяви підлягають продовженню керівником митниці ДФС (його заступником) за письмовим запитом платника податків у визначених Податковим кодексом випадках.

Просмотров: 105 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]