Воскресенье, 22.4.2018, 16:25
Главная » 2017 » Ноябрь » 29 » Оновлено порядок зберігання цінних паперів, на які накладено арешт
16:53
Оновлено порядок зберігання цінних паперів, на які накладено арешт

29.11.2017 набрала чинності постановою НБУ від 17 листопада 2017 року № 115, якою внесено зміни до Положення про порядок та умови зберігання цінних паперів, на які накладено арешт.
Встановлено, що приватний виконавець може укладати письмовий договір про відповідальне зберігання цінних паперів у документарній формі, на які накладено арешт та які підлягають обов'язковому вилученню, з відповідними відділами Департаменту грошового обігу.
У договорі більше не потрібно обов'язково зазначати розмір винагороди і порядок відшкодування витрат за зберігання майна.
Крім того, приватний виконавець тепер може самостійно доставити цінні папери, на які накладено арешт, в підрозділ грошового обігу. Також доставка здійснюється службою інкасації. Цінні папери приймаються на відповідальне зберігання у вигляді бандеролей разом з описом їх змісту уповноваженими особами підрозділу грошового обігу на підставі укладених з відповідними органами ДВС або приватними виконавцями договорів та актів прийому-передачі цінних паперів. Приватний виконавець в описі бандеролі повинен зазначити ПІБ.

Просмотров: 165 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]