Воскресенье, 22.4.2018, 16:24
Главная » 2017 » Ноябрь » 24 » Опубліковано закон про захист учасників АТО і Революції Гідності
16:53
Опубліковано закон про захист учасників АТО і Революції Гідності

24 листопада офіційне видання «Голос України» опублікувало Закон № 2203-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб», який набере чинності в тримісячний строк з дня опублікування (23 лютого 2018 року).
Відповідно до Закону особи, яким під час подій на Майдані було завдано тілесних ушкоджень, отримали право на статус постраждалих учасників Революції Гідності, якщо вони звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 до 30 квітня 2014 року.
Таким особам видається посвідчення «Постраждалий учасник Революції Гідності» та надаються пільги, аналогічні пільгам для учасників бойових дій.
Крім того, документом визначено статус інваліда війни для громадян, які стали інвалідами внаслідок поранень або інших ушкоджень здоров'я, отриманих від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, під час проведення АТО.
Закон набере чинності 23 лютого 2018 року
Ветеранам війни, постраждалим учасникам Революції Гідності, які мають право на одночасне отримання посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни, учасника війни і постраждалого учасника Революції Гідності, видається тільки одне посвідчення за їх вибором.

Просмотров: 119 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]