Воскресенье, 22.4.2018, 16:25
Главная » 2017 » Ноябрь » 10 » Переглянуті правила укладання і виконання рамкових угод
16:53
Переглянуті правила укладання і виконання рамкових угод

10 листопада 2017 набрав чинності наказ Мінекономрозвитку від 15.09.2017 № 1372 «Про затвердження Порядку укладання і виконання рамкових угод». Порядком встановлено, що закупівля за рамковими угодами може здійснюватися:
- замовником – у такому разі укладається угода між замовником та учасниками-переможцями;
- централізованою закупівельною організацією (далі – «ЦЗО») в інтересах замовників – у такому разі укладається угода між ЦЗО, усіма замовниками, в інтересах яких проводиться закупівля за рамковою угодою, а також усіма учасниками-переможцями. При цьому закупівля за рамковою угодою здійснюється в порядку, передбаченому для проведення процедури відкритих торгів з особливостями, передбаченими Порядком.
Тендерна документація додатково повинна містити орієнтовні строки та/або графіки поставки товарів, надання послуг, а також проект рамкової угоди, зміст якої відповідає вимогам, визначеним у Порядку.
Рамкова угода укладається відповідно до вимог тендерної документації та пропозицій учасників, яких визначено переможцями торгів, не пізніше ніж через 45 днів з дня прийняття рішення про намір укласти рамкову угоду, але не раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти рамкову угоду.
У разі підписання рамкової угоди замовником (ЦЗО та щонайменше одним із замовників) та щонайменше трьома учасниками-переможцями рамкова угода є чинною для них. ДП «ПРОЗОРРО» має у двомісячний строк забезпечити перегляд і адаптацію електронної системи закупівель для здійснення закупівель за рамковими угодами згідно з новими нормами.

Просмотров: 116 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]