Пятница, 23.2.2018, 18:21
Главная » 2016 » Сентябрь » 13 » Пом’якшено деякі обмеження на валютному ринку
09:05
Пом’якшено деякі обмеження на валютному ринку

14 вересня 2016 року Національний банк прийняв постанову № 386, якою передбачено пом’якшення деяких адміністративних обмежень, запроваджених у 2014-2015 роках для стабілізації ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках.
Передбачено, що клієнти банків можуть отримувати готівкові кошти в інвалюті або банківські метали з поточних і депозитних рахунків через каси та банкомати на суму до 250 тис. грн. на добу на одного клієнта (в еквіваленті). Раніше ця сума становила 100 тис. грн.
Також визначено, що компанії-резиденти, які отримали від нерезидентів кредити або позики, можуть купувати інвалюту для погашення такої заборгованості навіть за наявності на їх рахунках власних коштів в інвалюті на суму понад 25 тис. дол. США. Це буде дозволено лише за умови цільового використання придбаних валютних коштів - якщо як придбана, так і наявна власна інвалюта буде використовуватися для погашення таких зобов’язань.
Фізичним особам забороняється здійснювати операції в готівковій формі на підставі індивідуальних ліцензій Національного банку.
Заборона не поширюється на операції, що здійснюються на підставі індивідуальних ліцензій Нацбанку, виданих до набрання чинності вищезазначеною постановою.
Постанова набула чинності 15 вересня 2016 року.

 

Просмотров: 800 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]