Воскресенье, 22.4.2018, 18:23
Главная » 2016 » Январь » 26 » Порядок справляння у 2016 році транспортного податку в разі викрадення автомобіля
16:03
Порядок справляння у 2016 році транспортного податку в разі викрадення автомобіля

З 01 січня 2016 року набрали чинності зміни до статті 267 ПКУ «Транспортний податок».

Внесеними змінами, визначено, що у разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який є об’єктом оподаткування, транспортний податок за нього не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем. Цей факт має бути підтверджений відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – Реєстр), виданим уповноваженим державним органом.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику (законному володільцю), податок за такий легковий автомобіль сплачується з місяця, в якому легковий автомобіль було повернено відповідно до постанови слідчого, прокурора чи рішення суду. Платник податку зобов’язаний надати контролюючому органу копію такої постанови (рішення) протягом 10 днів з моменту отримання.

У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем юрособою – платником податку подається уточнююча декларація протягом 30 календарних днів з дня внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Реєстру.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику, уточнююча декларація юридичною особою – платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня складання постанови слідчого, прокурора чи винесення ухвали суду.

Просмотров: 1227 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]