Воскресенье, 22.4.2018, 16:28
Главная » 2017 » Ноябрь » 14 » Порядок заповнення повідомлення про прийняття на роботу за відмови особи від реєстраційного номеру
16:53
Порядок заповнення повідомлення про прийняття на роботу за відмови особи від реєстраційного номеру

ДФС звернула увагу на кількість цифр у паспорті громадянина України з безконтактним електронним носієм (у формі картки).
Власники підприємств (установ, організацій тощо) подають до контролюючих органів повідомлення про прийняття працівника на роботу, у якому, зокрема зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта працівника. Це передбачає постанова Кабінету міністрів України «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 р. № 413 (далі – Постанова № 413).
У зв'язку з запровадженням Державною міграційною службою України з січня 2016 року паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (у формі картки) під час заповнення платником повідомлення про прийняття на роботу для фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків й офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має відмітку в паспорті, у реквізиті «Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта працівника» може бути зазначено інформацію про номер паспорта громадянина, який складається з 9 цифр.
Водночас облік фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, ведеться в окремому Державному реєстрі за прізвищем, ім'ям, по батькові та серією і номером паспорта без використання реєстраційного номера облікової картки платника податків.
Дане роз’яснення міститься в індивідуальній податковій консультації ДФС України від 04.11.2017 р. № 2516/Д/99-99-08-02-01-14/ІПК.

Просмотров: 103 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]