Вторник, 24.4.2018, 20:18
Главная » 2015 » Сентябрь » 8 » Розпочали дію спрощені процедури оформлення суден і вантажів у портах
12:40
Розпочали дію спрощені процедури оформлення суден і вантажів у портах

З 08 вересня 2015 року діє Постанова Кабінету Міністрів від 07.07.2015 № 491, якою затверджено ряд дерегулятивних заходів. 13 пропускних пунктів в портах України забезпечені оновленими технологічними схемами пропуску вантажів, транспортних засобів та людей через державний кордон.


Набуття чинності постанови № 491 означає істотне скорочення кількості перевірок суден і вантажів, а також задіяних в цих процедурах контролюючих органів. Зокрема, скасовується комісійний контроль безпосередньо на борту суден. Відтепер ця процедура буде здійснюватися тільки за наявності документально певного підстави, причому вантажні операції в порту будуть проходити без затримок.
Документ також передбачає новий порядок контролю іноземних судів, чий маршрут пролягає через кілька українських портів. Так, перевірки будуть здійснюватися в першому порту прибуття і порту виходу суден з території України.


Крім цього, в портах вводиться принцип мовчазної згоди при електронному документообігу, а також скасовується річний радіологічний контроль вантажів у разі наявності в порту стаціонарних приладів.


Серед новацій - введення іншого порядку огляду, зважування та сканування товарів, доставлених морським транспортом. Згідно з новими правилами, всі ці процедури будуть проходити в спеціально обладнаному місці на території портового терміналу. Щоб ця норма запрацювала, до 1 січня 2016 року портові оператори повинні забезпечити відповідні умови.

 

Просмотров: 1394 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]