Щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей

09.07.2017 набув чинності Закон від 06.06.2017 № 2081-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів».
Керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 01 липня 2018 року зобов’язані подати відомості про використовувані майнові об’єкти в центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері оздоровлення та відпочинку дітей. Відомості внесуть до спеціального державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.
Реєстр є електронною базою даних про об’єкти права власності (працюючі і непрацюючі), призначені для оздоровлення та відпочинку дітей, незалежно від форми власності та підпорядкування. Реєстр створюється для запобігання ліквідації, передачі в заставу, перепрофілювання, використання не за призначенням таких об’єктів, а також з метою забезпечення доступності та відкритості інформації про дитячі табори і послуги, які вони надають. За неподання або подання не в повному обсязі відомостей на керівника установи буде накладено штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Майно установи не може бути об’єктом звернення стягнення за борговими зобов’язаннями і не може передаватися в заставу.
Крім того, встановлена відповідальність керівників дитячих закладів оздоровлення і відпочинку за якість послуг, що надаються, та за збереження життя дітей. Також розширено перелік категорій дітей, які мають право на оздоровлення та відпочинок за рахунок держбюджету та інших джерел. Тепер безкоштовно оздоровлюватися зможуть діти, які потребують особливих умов для оздоровлення, соціальної уваги та підтримки.

Просмотров: 26

Добавил: Юрист SABICOM

Дата добавления: 03.05.2018