Воскресенье, 22.4.2018, 16:31
Главная » 2016 » Декабрь » 23 » Сторонам судового процесу хочуть дозволити онлайн−ознайомлення з матеріалами справи
11:04
Сторонам судового процесу хочуть дозволити онлайн−ознайомлення з матеріалами справи

З метою отримання сторонами судового процесу спрощеного доступ до матеріалів справи в електронному вигляді, пропонується впровадити новий сервіс − електронну систему «Персональний онлайн−кабінет».  Передбачається можливість копіювання, роздрукування та збереження матеріалів.
Особливо актуальні такі зміни будуть для кримінального процесу. Особи, які утримуються в установах попереднього ув’язнення та виконання покарань, зможуть знайомитися з матеріалами справи/провадження (крім матеріалів, які розглядаються в закритому судовому засіданні) через таку онлайн−систему безпосередньо в цій установі, що значно підвищить ефективність їх підготовки до розгляду справи в суді.
Зміни до КПК, ЦПК, ГПК та КАС пропонується внести законопроектом № 5498 про створення в судах електронної системи «Персональний онлайн−кабінет».
При цьому за подання до суду заяви про отримання права онлайн−доступу до матеріалів пропонується встановити судовий збір 1,5% МЗП.
Передбачається, що працівники апарату відповідного суду вноситимуть до системи всі без виключення процесуальні документи (включаючи судові рішення), технічні записи, відео−, аудіо-записи.

 

Просмотров: 730 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]