Воскресенье, 22.4.2018, 18:21
Главная » 2015 » Апрель » 2 » Удосконалення порядку забезпечення охорони нотаріальної таємниці
21:56
Удосконалення порядку забезпечення охорони нотаріальної таємниці

02.04.2015 року у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку забезпечення охорони нотаріальної таємниці»

Даний проект Закону передбачає зміни до Цивільного процесуального кодексу Країни, Кримінального процесуального кодексу України та ЗУ «Про нотаріат».


Зміни до ЦПК України передбачають, що справи про розкриття інформації, що містить нотаріальну таємницю мають розглядатись в порядку окремого провадження. У зв’язку з цим ЦПК України планується доповнити новою главою, яка передбачатиме підсудність таких справ, зміст заяви про розкриття нотаріусом інформації, яка містить нотаріальну таємницю, розгляд справи та рішення суду.


Передбачені даним Законом зміни до КПК України стосуються розширення кола осіб, які не можуть бути допитані як свідки. Передбачається, що не можуть бути допитані як свідки не лише нотаріуси, а також інші особи, які згідно закону зобов’язані дотримуватися нотаріальної таємниці.


Крім цього, Законопроект передбачає, що під час досудового розслідування може бути оскаржена в апеляційному порядку ухвала слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

 

Просмотров: 1603 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]