Воскресенье, 22.4.2018, 16:27
Главная » 2017 » Октябрь » 4 » Унесено зміни до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї
14:31
Унесено зміни до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї

04.10.2017 набрала чинності постанова Кабміну від 27.09.2017 № 721 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї», згідно якої урегульовано питання забезпечення бланками посвідчень батьків багатодітних сімей з дітьми, які навчаються за кордоном.

Зокрема, з-поміж документів, необхідних для видачі вказаних посвідчень, потрібно подати копію довідки з навчального закладу з перекладом українською мовою, вірність якої засвідчено нотаріусом.
Якщо нотаріус не володіє відповідною мовою, переклад документів може зробити перекладач, достовірність підпису якого засвідчує нотаріус. Крім того, у разі переміщення багатодітної сім'ї з тимчасово окупованої території України або району АТО в довідці про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб більше не потрібно проставляти відмітки ДМС про реєстрацію місця проживання.

Просмотров: 95 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]