Вторник, 23.1.2018, 15:41
Главная » 2017 » Июнь » 1 » Уряд схвалив рішення щодо спрощення умов ведення будівельного бізнесу
15:48
Уряд схвалив рішення щодо спрощення умов ведення будівельного бізнесу

Законом № 1817-VIII від 17.01.17 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності" скасовано реєстрацію декларації про початок виконання підготовчих робіт для будівництва. Натомість створено процедуру початку будівництва за повідомленням, яка не дає можливості чиновникам відмовити забудовнику, і яка відтепер буде здійснюватися через електронний сервіс.
Ще одне урядове рішення вносить зміни до низки нормативно-правових актів, замінюючи категорію складності будівництва на клас наслідків. Законом № 1817 скасовано також категорії складності будівництва. З 10 червня 2017 року таке поняття, як «категорія складності» виключено із законодавства. Ліцензуванню підлягатиме будівництво об’єктів, що за класом наслідків належать до об’єктів з середніми та значними наслідками. Вводиться європейський підхід до дозвільно-погоджувальних процедур у будівництві.
Відтепер до прийняття об’єктів в експлуатацію залучаються інспектори, які є людьми з інвалідністю. Вони прийматимуть об’єкти, перевірятимуть виконання закону про регулювання містобудівної діяльності, ДБН та всіх інших вимог.

Просмотров: 327 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]