Среда, 21.3.2018, 06:47
Главная » 2017 » Июнь » 19 » Уряд запропонував новий термін для оскарження адміністративного арешту
09:33
Уряд запропонував новий термін для оскарження адміністративного арешту

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №6401 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення положень Кодексу з урахуванням практики Європейського суду з прав людини з питань застосування адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту».
Так, незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах тягнуть за собою накладення штрафу від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 грн до 850 грн) або громадські роботи на строк від 20 до 60 годин. Повторне керування водієм транспортним засобом, що має несправності системи гальмового або рульового управління, тягово-зчіпного пристрою, зовнішніх світлових приладів (темної пори доби) чи інші технічні несправності, а також яке вимагає обов'язковий технічний контроль, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців.
Також законопроектом пропонується збільшити штраф при управлінні річковими або маломірними суднами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, і відмову від проходження встановленої перевірки на вживання алкоголю і наркотиків до 10 200 грн. Особам, які не мають права керування річковими або маломірними суднами, пропонується збільшити штраф до 20 400 грн.
До того ж, адмінарешт пропонується скасувати в разі, якщо людина порушила повторно протягом року порядок організації мітингів і демонстрацій. Ухвалення законопроекту забезпечить приведення у відповідність до міжнародних стандартів та практики Європейського суду з прав людини положень КУпАП в частині зменшення кількості складів адміністративних правопорушень, за вчинення яких передбачено адміністративне стягнення у вигляді арешту, а також буде сприяти швидкому перегляду в апеляційному порядку рішень суду першої інстанції з питань застосування стягнення у вигляді адміністративного арешту.

Просмотров: 178 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]