В Україні договори з банками дозволять укладати онлайн

Удосконалити порядок відкриття, використання і залучення коштів на рахунки клієнтів банків, а також здійснення безготівкових розрахунків пропонує Національний банк України (НБУ). Відповідний проект постанови розроблено у зв’язку зі змінами в законодавстві.
Так, НБУ пропонує:
— відмінити обов’язкове використання підприємством печаток на документах (у тому числі на розрахункових документах);
— дозволити укладення договорів про відкриття банківського рахунку та банківського вкладу в електронній формі, зокрема, шляхом приєднання клієнта до публічної пропозиції укладення договору.
Також НБУ пропонує надати клієнтам, які вже мають рахунки в банку, право на відкриття деяких рахунків у цій фінустанові без особистої присутності шляхом подання документів за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем; відступлення права вимоги за договором банківського вкладу.
Проект постанови визначає порядок відкриття та використання поточних рахунків фізичних осіб, цивільна дієздатність яких обмежена; порядок відкриття фізособами-підприємцями поточних рахунків фізичним особам для здійснення деяких видів виплат заробітної плати та прирівняних до неї платежів; удосконалює режим функціонування поточних рахунків клієнтів, зокрема режим, пов’язаний з відрядженням.

Просмотров: 50

Добавил: Юрист SABICOM

Дата добавления: 03.05.2018