Воскресенье, 22.4.2018, 16:21
Главная » 2017 » Ноябрь » 10 » Вести облік платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування будуть окремі підрозділи
16:53
Вести облік платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування будуть окремі підрозділи

10 листопада 2017 набрав чинності наказ Мінфіну від 25.09.2017 роки № 803, відповідно до якого затверджені зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Облік платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування здійснюватимуть підрозділи обслуговування платників, які мають бути створені в ДФС України, головних управліннях ДФС в областях і Києві, Офісі великих платників податків і державних податкових інспекціях.
Крім того, головні управління ДФС забезпечуватимуть організацію роботи з ведення обліку платників єдиного внеску, контролюватимуть достовірність і повноту обліку, а також проводитимуть заходи, пов'язані з закриттям платників.
При цьому розмежовано повноваження контролюючих органів різних рівнів. Державні податкові інспекції прийматимуть заяви від платників, видаватимуть їм довідки, а також виконуватимуть інші функції сервісного обслуговування платників єдиного внеску.

Просмотров: 99 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]