Вторник, 24.4.2018, 20:24
Главная » 2015 » Август » 1 » Встановлено форму нового бланку для дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні
20:22
Встановлено форму нового бланку для дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні

29 липня 2015 Мінсоцполітики наказом № 779 було затверджено новий Технічний опис бланка дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні.
Для виготовлення бланка дозволу використовують захисний папір. Такий папір має видимі сині та червоні захисні волокна і невидимі і слабо видимі при денному світлі захисні волокна довжиною не менше 4 мм. Для захисного паперу характерна хімічна реакція на дію певних хімічних сполук. Дизайн бланка відтворюється з використанням офсетного друку. Наказом, передбачається, що бланк дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні є паперовим листом формату А5 (210 х 148 мм).
Текст бланка дозволу з лицьового боку виконано чорної захисною фарбою, яка під дією ультрафіолетового опромінення набуває помаранчеве свічення.
У центрі бланка дозволу невидимою при денному світлі фарбою, яка набуває жовте світіння під дією ультрафіолетового опромінення, виконаний орнаментальний малюнок.
Що стосується бланків дозволів, що були видані до набрання чинності даного наказу, то вони є дійсними до закінчення строку їх дії, а невикористані територіальними органами Державної служби зайнятості бланки дозволу є дійсними до остаточного їх використання.

 

Просмотров: 1474 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]