Воскресенье, 22.4.2018, 16:30
Главная » 2016 » Август » 18 » Встановлено Порядок формування і ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України
08:38
Встановлено Порядок формування і ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України

05.10.2016 набуде чинності наказ Міністерства юстиції від 05.08.2016 № 2431/5 яким затверджено Порядок формування і ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України.
Єдиний реєстр приватних виконавців України - сукупність відомостей про приватних виконавців України, які отримали в установленому законодавством порядку посвідчення, та інформації про їх діяльність, яку Міністерство юстиції отримує у процесі реалізації своїх повноважень як державного органу, що здійснює завдання і функції з реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.
Адміністратором Єдиного реєстру є державне підприємство «Національні інформаційні системи», яке забезпечує технічне і технологічне створення та супроводження програмного забезпечення Єдиного реєстру, надання доступу до нього, збереження і захист даних, що містяться в Єдиному реєстрі.
Доступ до інформації з Єдиного реєстру є безоплатним, здійснюється цілодобово і без обмежень на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції із забезпеченням можливості пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування інформації.

 

Просмотров: 838 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]