Пятница, 23.2.2018, 10:21
Главная » 2016 » Март » 29 » Затверджено форму Акта інвентаризації обсягів залишку пального
14:43
Затверджено форму Акта інвентаризації обсягів залишку пального

Відповідно до п. 9 підрозд. 5 розд. XX Податкового кодексу Міністерство фінансів наказом від 25.02.2016 № 219 затвердив форму Акта інвентаризації обсягів залишку пального, а також Порядок його заповнення та подання.

Акт складається особою, що здійснює реалізацію пального та яка згідно з пп. 212.3.4 п. 212.3 ст. 212 розд. VI Кодексу зареєстрована платником акцизного податку щодо обсягів залишку пального:

  • отриманого від інших суб’єктів господарювання (складається особою, що здійснює реалізацію пального, в тому числі виробником та імпортером);
  • виробленого на митній території України, з якого сплачено акцизний податок (складається виробником пального);
  • ввезеного на митну територію України, з якого сплачено акцизний податок (складається імпортером пального).

Акт складається:

  • особою, яка є власником пального, - щодо обсягів залишку пального, наявних в місцях зберігання у власних або орендованих ємностях, ємностях для транспортування, а також обсягів залишку пального, переданих іншим суб’єктам господарювання на підставі договорів зберігання. Не включаються в Акт такою особою обсяги залишку пального, передані іншим суб’єктам господарювання згідно з договорами комісії, доручення (в тому числі на комісійно-довірчу реалізацію) та іншими аналогічними договорами;
  • особою, якій пальне передано згідно з договорами комісії, доручення (в тому числі на комісійно-довірчу реалізацію) та іншими аналогічними договорами, - щодо обсягів залишку пального за такими договорами;
  • особою, яка здійснює виробництво пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника, - щодо обсягів залишку такого пального.

Платник акцизного податку зобов’язаний у строки, встановлені п. 9 підрозд. 5 розд. XX «Перехідні положення» Кодексу, подати до контролюючого органу за основним місцем обліку Акт в електронній формі відповідно до порядку подання податкових документів в електронному вигляді з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису підзвітних осіб, затвердженого в установленому порядку.

Підтвердженням прийняття контролюючим органом Акта є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається платнику податку протягом операційного дня.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 12 березня 2016 р. та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

                                                         

Просмотров: 1101 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]