Пятница, 23.2.2018, 18:31
Главная » 2016 » Февраль » 10 » Затверджено механізм ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ
12:24
Затверджено механізм ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ

23 лютого 2016 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів від 22.02.2016 № 68 якою затверджено Порядок ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, яким визначається механізм включення поданих заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ платниками податку, які відповідають критеріям, визначеним п. 200.19 ст. 200 Податкового кодексу, до реєстру за формою згідно з додатком 1 та платниками податку, які не відповідають таким критеріям, до реєстру за формою згідно з додатком 2, а також внесення до зазначених реєстрів інформації про стан розгляду кожної заяви та опублікування реєстрів.

Реєстри формуються ДФС за даними:

  • прийнятих територіальними органами ДФС податкових декларацій з ПДВ або уточнюючих розрахунків з ПДВ, передбачених абз. 4п. 50.1 ст. 50 Кодексу, та заяв, поданих у складі податкових декларацій або уточнюючих розрахунків;
  • податкової інформації, зібраної та отриманої органами доходів і зборів, відповідно до гл. 7 Кодексу. 

Реєстри формуються в хронологічному порядку за черговістю включення податкових декларацій або уточнюючих розрахунків, у складі яких подано заяви.

Заяви автоматично включаються до відповідного реєстру протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку надходження.

ДФС щодня опубліковує реєстри на своєму офіційному веб-сайті.

Постановою визначено, щодо реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ включаються заяви, подані після 1 лютого 2016 року.

Заяви про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ, суми податку за якими не повернуті до 1 лютого 2016 р., не включаються до таких реєстрів.

Просмотров: 1143 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]