Пятница, 23.2.2018, 12:34
Главная » 2017 » Июль » 20 » Затверджено нову форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи
08:13
Затверджено нову форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи

Міністерством фінансів було прийнято наказ від 13.06.2017 № 568 «Про затвердження форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) та Порядку її оформлення і видачі».
Довідка видається безоплатно на підставі:
- заяви платника податків про видачу Довідки;
- податкової декларації про майновий стан і доходи.
Заява та податкова декларація подаються платником податків (уповноваженим представником) до контролюючого органу за місцем податкового обліку. Заява складається з обов'язковим посиланням на відповідний пункт Податкового кодексу, яким передбачено видачу контролюючим органом довідки, та зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) довідку буде подано платником податків. Заяву про видачу довідки за вибором платника податку може бути подано засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та ЕЦП.
Довідка видається контролюючим органом за місцем податкового обліку:
- платникам податків, які звернулися відповідно до п. 179.12 ст. 179 розд. IV Кодексу, - протягом 10 календарних днів з дати отримання заяви;
- платникам податку ˗ резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання та які звернулися відповідно до п. 179.3 ст. 179 розд. IV Кодексу, - протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації та сплати належної суми податку. Довідка видається у паперовій та/або електронній формах.

Просмотров: 205 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]