Пятница, 27.4.2018, 00:42
Главная » 2016 » Октябрь » 27 » Зазнали зміни Правила надання послуг з централізованого опалення
17:49
Зазнали зміни Правила надання послуг з централізованого опалення

01.11.2016 набирає чинності постанова Кабінету міністрів від 19.10.2016 № 744 якою внесено зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.
Правила оновлено положеннями, в яких зазначено, що в разі звернення споживача послуги з централізованого опалення, який не має субсидії на її оплату, до виконавця послуги з централізованого опалення із заявою про надання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення такий виконавець починаючи з місяця подання зазначеної заяви щомісяця протягом опалювального періоду нараховує 50 % плати за послугу з централізованого опалення.
Сума неоплачених протягом опалювального періоду 50 % плати за послугу з централізованого опалення нараховується споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами з травня по вересень включно.
Розрахунок та розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених протягом опалювального періоду 50 % плати за послугу з централізованого опалення здійснюється виконавцем такої послуги.

 

Просмотров: 846 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]