Пятница, 23.2.2018, 10:31
Главная » 2016 » Сентябрь » 12 » Зміни до установчих документів у зв’язку з декомунізацією вносяться у загальному порядку
09:05
Зміни до установчих документів у зв’язку з декомунізацією вносяться у загальному порядку

Міністерство юстиції в листі від 21.06.2016    № 21413/677-0-2-16/8 зазначив, що зміна назв (перейменування) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів, проведена відповідно до Закону про декомунізацію, підлягає відображенню в Єдиному державному реєстрі.
Водночас цей Закон не визначає певного терміну для внесення змін щодо місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку зі зміною назви (перейменуванням) об’єктів топоніміки населених пунктів.
Отже, суб’єкти господарювання можуть вносити зміни щодо назви вулиці у загальному порядку при внесенні змін до своїх установчих документів, пов’язаних зі зміною складу своїх учасників (засновників, власників), структури управління тощо.
У відомстві повідомили, що зміни до установчого документа юридичної особи оформляються шляхом викладення його у новій редакції.

 

Просмотров: 811 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]