Воскресенье, 22.4.2018, 18:19
Главная » 2017 » Октябрь » 17 » Зміни в закони, які ухвалені разом із пенсійною реформою
14:31
Зміни в закони, які ухвалені разом із пенсійною реформою

1. Максимальна база нарахування ЄСВ становитиме 15 розмірів мінімальної зарплати (з 01.01.2018р.) замість нинішніх 25 розмірів прожиткового мінімуму.
2. Платниками ЄСВ також виступатимуть члени фермерського господарства, якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.
3. Підприємці та члени фермерського господарства звільняються від сплати за себе ЄСВ, якщо вони отримують пенсію за віком, є особами з інвалідністю або досягли віку, установленого ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», й отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
4. Платники єдиного податку першої групи втрачають право на сплату 0,5 мінімального страхового внеску. А отже, сплачуватимуть його в мінімальному розмірі як і решта підприємців.
5. Самозайняті особи, а також члени фермерського господарства, будуть зобов’язані сплачувати ЄСВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ.
6. Інформація з Державного реєстру з метою її використання для обслуговування громадян (за їхньою згодою) надаватиметься на запит роботодавців, банків, підприємств, установ й організацій.
7. У персональній обліковій картці застрахованої особи з’явиться графа з професійною назвою робіт.
8. Особи, які виконують роботи на підставі цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, а також фізичні особи — підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства також підлягатимуть загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.
9. Матеріальне забезпечення та соціальні послуги за соцстрахуванням особам, які працюють за трудовим договором і ЦПД, надаватимуться за основним місцем роботи. Якщо особа поєднує основну роботу з іншою роботою чи підприємницькою діяльністю, лікарняні та декретні надаватимуться за основним місце роботи й за сумісництвом у порядку, установленому КМУ.

Просмотров: 100 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]